fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Події
Жінка торгувала гранатами в центрі міста

У Закарпатській області місцева мешканка намагалася продати гранати і патрони.

Як повідомляє прес-служба обласної поліції, до правоохоронців звернувся чоловік, який повідомив, що на одній з центральних вулиць Мукачева жінка запропонувала йому купити у неї гранати і патрони.

На місце одразу ж виїхали патрульні, які вилучили дві гранати Ф1 і ГРД5 і патрони різного калібру. За словами затриманої, всі боєприпаси вона знайшла на полігоні і вирішила їх продати.

Читайте також: Жорстоке вбивство в Сумській області: зниклу жінку знайшли в рові сільського кладовища

Джерело

Related Post