fbpx
Breaking News
Прoстий спoсіб змусити цибулину не пoдрaзнювaти ваші очі. Господиньки, я проекспериментувала, він рeальнo прaцює!
Вичитала на одному із сайтів цiкaвий рецепт салату. Пригoтувала! Зі стoлу вiн зник в oдну мить! Смaкoта неймoвірна!
Лідія не хотіла доглядати чоловіка, який потрапив в aварiю. Вона більше не отримувала дорогих подарунків, до яких так звикла, і через деякий час покинула його. І лuше чеpез рік, чоловік дізнaвся, як її пoкарaла дoля
Наші бабусі регулярно використовували для волосся цей природній інгредієнт і мали ох які коси! Звичайно, і екологія, і харчування наше, і вода зараз не ті, тим паче допомога волоссю за бабусиними рецептами точно буде корисною. Отже, беремо в аптеці кору дуба…
Зaвдяки цьoму копiйчаному засoбу мої кімнатні рослини не тiльки зaхищені від хвoроб і шкiдників, а й почали квітнути та мають неймовірний запах. Cпрoбуйте! Ви будeте врaжені рeзультaтом!
Події
Жінку викинуло вибуховою хвилею з 5 поверху

Під час вибуху балона в с. Слобожанське по вул. Маяковського, 96 в Зміївському районі Харківської області 28 січня постраждали 5 осіб, повідомили в Державній службі з надзвичайних ситуацій України.

“Пожежа сталася в результаті вибуху балона від установки, що виробляє ремонт (монтаж натяжної стелі). В результаті вибуху в квартирі вибиті вікна і вхідні двері квартири навпроти і на 4-му поверсі. Також вибито вікна під’їзду з 3-го по 5-й поверхи. Руйнувань конструкцій не було”, – випливає з повідомлення на сайті відомства в неділю вранці.

За інформацією рятувальників, в результаті вибуху постраждала жінка 1993 р.н., яку викинуло вибуховою хвилею з балкона 5-го поверху. Постраждалу з опіками 50% тіла 2-3 ступеня, верхніх і нижніх кінцівок, з різаними ранами правої гомілки, закритим переломом носа госпіталізували в опікове відділення лікарні швидкої допомоги м.Харкова.

Також постраждали 4 чоловіків – 1965, 1973 і двоє 1993 р.н. Всі постраждалі зі значними опіками тіла були госпіталізовані і перебувають у реанімаційному відділенні Зміївської районної лікарні у вкрай важкому стані.

В ДСНС уточнили, що пожежу від вибуху балона локалізували протягом годину силами 5 відділень пожежно-рятувальної служби на автоцистернах в складі 20 рятувальників.

Читайте також: ВІД 17 ГРИВЕНЬ ДО СОТЕНЬ ТИСЯЧ: ЕКСТРЕМАЛЬНІ ШТРАФИ В УКРАЇНІ

Джерело.

Related Post