fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Курйози
Жінку заарештували за 77 тисяч дзвінків колишньому

28-річна мешканку Нью-Мехіко, США, заарештували за нав’язливе переслідування колишнього бойфренда, пише worldnewsdailyreport.com.

Всього лише за тиждень дівчина зателефонувала коханому 77 тис. разів, написала понад 44 тис. смс, послала близько 2 тис. електронних листів.

Крім цього, наполеглива дівчина не полінувалася написати від руки 600 листів за цей період, що вже зовсім неймовірно в наш час.

Таку наполегливість можна виправдати, лише якщо її колишній приголомшливо гарний, розумний, король у ліжку і заробляє більш ніж пристойно. Або просто дуже хотілося заміж.

Читайте також: Помста колишньому: американка помилково спалила не ту машину (відео)

Джерело

Related Post