fbpx
Суспільство
Жіночі фрази, які дратують чоловіків: топ-5

Жінки непередбачувані створення. Які фрази слабкої статі найбільш неприємні для чоловіків.

Отже, існує кілька речей, які жінці краще не говорити своєму чоловікові.

1. Я зроблю це сама

Чоловікам завжди хочеться бути захисниками і здобувачами. І навіть якщо ви найкраща годувальниця у вашій родині, не демонструйте своєму чоловікові, принаймні дуже часто, свою перевагу над ним, так ви ризикуєте тільки знизити його самооцінку.

Читайте також: ЧАЙ МАСАЛА: ЩО ТАКЕ І ЯК ЗАВАРИТИ АРОМАТНИЙ НАПІЙ

2. Мені набридли твої друзі

У ваших очах вони можуть бути самими смутними або противними людьми, але для вашого чоловіка це вірні товариші, не слід про це забувати.

Оголошуючи їм відкриту війну, ви навряд чи в ній виграєте, але улюбленого засмучений і налаштуєте чужих людей проти себе ..

3. Я ж казала

Прагнення завжди бути правою ніколи ще не приводило відношення до чогось хорошого. Якщо чоловік, не дивлячись на ваші поради, не зміг чого-небудь зробити або добитися, ні в якому разі не вказуйте йому на це, а краще підтримайте і хоч один раз стримаєте потік своєї гордині.

4. Мені все одно, що думає твоя мама

Мама — це святе, і для вашого чоловіка вона завжди буде найважливішим людиною в житті. Змиріться з цим і чиніть так, як вважаєте за потрібне, однак, не висловлюйте коханому претензій на рахунок його матері. Він завжди буде це пам’ятати.

5. А ось чоловік моєї подруги

Постійно порівнюючи свого чоловіка з іншими, ви спочатку прирікаєте його на програш в цьому порівнянні. І кому можуть сподобатися постійні закиди у невідповідності вашим очікуванням.

Задумайтесь над цим і намагайтеся, навпаки, підтримувати коханого щоразу в його успіхи.

Джерело.

Related Post

facebook