fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Економіка
Жити стає все дорожче: експерти прогнозують зростання цін на продукти

Світові ціни на продукти в серпні поточного року зросли до рекордного рівня за останні 15 місяців.

Про це повідомляє Продовольча і сільськогосподарська організація Об’єднаних націй (ФАО).

Індекс цін по п’яти продовольчим групам минулого місяця виріс на 1,9%.

Головним чином зростання цін обумовлене подорожчанням сиру і пальмового масла. У той же час, вартість пшениці, кукурудзи і рису, навпаки, знизилася.

ФАО констатувала зростання цін на молочну продукцію (+ 8,6%), олію (+ 7,4%) і цукор (+ 2,5%).

Це пояснюється падінням виробництва молока в Європі, подорожчанням пальмового масла через зниження його виробництва в Малайзії, а також зміцненням валюти Бразилії – найбільшого виробника цукрової тростини.

У серпні подешевшали лише зернові (на 3% в порівнянні з липнем).

Експерти прогнозують збереження поточних трендів як мінімум до кінця року.

Потім все буде залежати від врожаю зернових і стану доходів населення.

Також продовжиться зростання цін на цукор.

Читайте також: В Україні зміниться розмір пенсій

Джерело

Related Post