fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Економіка
Житло в України подешевшає

В Україні плата за отримання дозволу на будівництво житла більше не буде входити у вартість самих будівель.

Як результат, будинки і квартири будуть коштувати дешевше для кінцевого споживача.

Відповідне рішення було прийнято під час засідання Кабінету Міністрів України від 10 березня.

За словами заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова, саме за отримання дозвільних документів раніше доводилося доплачувати.

«У вартості житла українці змушені були платити і певну націнку за складність процедур. Як результат, Україна займає ганебне 140-е місце в рейтингу (Doing Business), у цій сфері», – заявив він.

Читайте також: ЯК УКРАЇНСЬКИМ МОЛОДИМ МАТУСЯМ СПРОСТИЛИ ЖИТТЯ?

Також уряд скасував норму про те, що потрібно погоджувати вихідні дані по будовах ГосЧС. Тепер всі обмеження повинні бути у відкритій архітектурній базі населеного пункту.

«Ще одна зміна, можливо, здасться смішною, але до сих пір в Україні архітектор може проектувати будинки без професійної освіти. Архітектор – це потужна професія. Їй потрібно довго вчитися», – зазначив Максим Нефьодов.

Джерело.

Related Post