fbpx
Breaking News
Ромова баба – соковита, ароматна і дуже смачна випічка, яку повинна вміти готувати кожна господиня. Я печу завжди, як їдуть в гості донька з зятем, бо він її обожнює.
Старію поруч з дорослим чоловіком. Хоч і ідеальним… А навколо всі такі молоді і активні. Сидять в закладах молоді дівчата з молодими хлопцями, а я – з без 5 хвилин пенсіонером.
Я тепер жебрачка. Підлаштуватися під цей ритм життя не можу. Ні, я, звичайно, заробляю, але сума в 60 000 гривень навіть моїх тижневих витрат не покриває.
Вау! Такої красоти ХОЛОСТЯКА, українські красуні, ще не бачили: стало відомо за кого ж будуть боротися дівчата у 10 ювілейному сезоні романтичного шоу(фото, відео)
На Різдвяні свята приїжджала моя найкраща подруга з Італії. Вона то й мене навчила готувати ці “Картопляні ньоки”. Все легко і смачно! Тепер чередую цю страву з варениками, дітям дуже подобається!
життєві історії
Жодна жінка не має права зазіхати на одруженого чоловіка!

Перед тим, як розказувати й пояснювати, я хочу зізнатися: я спала з одруженим чоловіком…

Вперше це трапилося, коли я проживала у Берліні. Наше знайомство відбулося у парку, потім ми пішли до мене. Минув певний час і він сказав, що йому треба їхати додому до дружини. Я була шокована. Він дав зрозуміти, що для них із дружиною зраджувати один одному — це цілком нормально. Джерело

Проте для мене це не було нормально! Я шукала виправдання, що це інша країна, культура, вільні стосунки у 21 столітті є нормою, проте я почувалася погано! Я відчувала вину довгий час.

Через деякий час це трапилося ще раз. Я помітила хлопця, з яким у мене були короткі стосунки, який ішов за руху із сином і зі своєю дружиною. Совість не давала покою. Я почувалася винною.

Через декілька років я опинилася на іншій стороні барикад. Мені зраджував мій чоловік із дівчиною, яка молодша за нього на 28 років.

Читайте також: Як спекти торт “Три молока” в домашніх умовах

Коли я поїхала у Францію, вона поселилася в нашій квартирі. Чоловік повинен був приїхати до мене після того, як розв’яже проблеми на роботі.

Та дівчина не просто спала із моїм чоловіком, вона його покохала. Вона використала це як виправдання та боролася за нього.

Ніхто не має права робити те, що йому заманеться! Важливо, щоб ми, жінки, підтримували одна одну, а не йшли війною одна проти одної. Невже так важко не спати із чужим чоловіком?

Звісно, у зраді є і вина чоловіка, проте коханкам є окреме місце в пеклі. Вони егоїстки. Все, що вони роблять, – це завдають болю іншим людям.

Просто їм варто знати й пам’ятати, що карма існує!

Related Post