fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
Жителі “ДНР” залишилися без пенсій: бойовики звинувачують хакерів

Виплати пенсій на окупованій території припинені

У так званій “Донецькій Народній Республіці” заявили про нібито злом хакерами бази даних Пенсійного фонду республіки. Про це розповіла “голова ПФ ДНР” Галина Сагайдакова.

“4 жовтня в результаті хакерської атаки була зламана і заблокована база даних Пенсійного фонду ДНР. У зв’язку з цим ми змушені були призупинити пенсійні виплати в республіці”, – цитують російські ЗМІ Сагайдаковим.

Вона не виключає, що хакерська атака пов’язана з проведенням попереднього голосування в т.зв. “ДНР”.

Читайте також: Хакери “затролили” кримчан Гімном України (відео)

Джерело

Related Post