fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Події
Зі слізьми та скорботою: в Ташкенті тисячі людей провели в останню путь Карімова (відео)

У Ташкенті рано вранці 3 вересня провели в останню путь президента Узбекистану Іслама Карімова.

Тисячі ташкентців вийшли вранці на вулиці столиці.

Кортеж із головою держави в останній раз проїхав по звичному маршруту по вулицях Ташкента у бік аеропорту, звідки він вилетів на літаку в Самарканд, до місця поховання.

Жителі принесли величезну кількість квітів, які кидали під колеса кортежу.

Як раніше повідомлялось, 2 вересня стало відомо, що Карімов помер після перенесеного інсульту.

Читайте також: СТАЛО ВІДОМО, ВІД ЧОГО ПОМЕР КАРІМОВ: ОПУБЛІКОВАНО МЕДИЧНИЙ ВИСНОВОК

Джерело.

Related Post