fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Шоу-бізнес
Зі співачкою Наталі трапилася істерика через передбачення екстрасенса

Співачка вберегла сина від біди

Співачка Наталі взяла участь у програмі “Битва екстрасенсів” і завдяки цьому вберегла сина від біди. Коли передбачення ясновидиці почало збуватися, у артистки почалася істерика.

Одна з провісниць справила на Наталі особливо сильне враження. “Її звали Вікторія, – розповіла співачка. – Вона мені сказала, що у моєї другої дитини є червоний велосипед. І попросила: “Ні в якому разі не підпускайте сина до нього, інакше може статися трагедія”. Я лише усміхнулася у відповідь – ніякого червоного велосипеда у нас не було. Купувати велосипед ми не збиралися, і вже тим більше червоний”.

Зйомки тривали майже 12 годин. Зірка так втомилася, що насилу добралася до будинку. А там з’ясувалося, її батько привіз онукові червоний велосипед. “Що зі мною сталося в той момент, важко описати словами. У мене була істерика, – цитує Наталі Sobesednik.ru. – Я дуже спокійна за життя людина, а тут просто буря емоцій. Перша думка, яка у мене виникла, взяти і з восьмого поверху його просто скинути. Як ця Вікторія могла знати про велосипед? Про нього навіть я не знала: під час зйомок у нас забрали телефони. І чому тато купив саме червоний велосипед? Адже існує мільйон кольорів… Але він був реально яскраво-червоного кольору, як пожежна машина”.

Артистка розповіла чоловікові про пророцтво, а потім забрала подарунок на звалище. Наталі впевнена, що зробила правильний вчинок.

Читайте також: Вуличний музикант підкорив Світлану Лободу

Джерело

Related Post