fbpx
Шоу-бізнес
Зіанджа розповіла, як через Могилевську виявилася на вулиці

Співачка Зіанджа, згадала період співпраці з Наталею Могилевською. Після того, як Зіанджа, яка тоді ще була Борисом Апрелем, взяла участь в “Фабриці зірок”, її під своє продюсерське крило взяла Могилевська.

Зіанджа розповіла Анатолій Анатоліч в “Зе Інтерв’юер”, що Наталя заміняла їй батьків, в яких артистка так потребувала.

“У нас все було добре. Після “Фабрики” вона взяла мене під своє крило. Мені все подобалося. У нас були стосунки, як у сина з мамою. Я потребувала батьківської турботи, і вона мені це давала, плюс була моїм продюсером. Але потім у нас все змінилося”, – поділилася Зіанджа.

За словами співачки, у них з Могилевської трапилися розбіжності. Продюсер не давала підопічній самовиражатися.

“Я жила, як птах в клітці. Творчої в’язниці. Я розуміла, що моє ім’я на слуху, але я не могла самовиражатися. У неї були різні причини, як у продюсера. Вона не сильно цікавилася моєю думкою. У нас настали розбіжності, сварки”, – згадала виконавиця.

У якийсь момент Зіанджа виявилася на вулиці, їй довелося близько трьох днів ночувати на лавочці.

“Ми самі оплачували всі свої рахунки. Але у нас, артистів, були не великі зарплати. Так, в один момент я опинилася бездомною, ночувала на лавці. Це було дня три”, – поділилася Зіанджа.

Після цього артистка виїхала в Китай, де почала нове життя. Зараз, зізнається Зіанджа, вона не спілкується з Могилевською. Але не тому, що посварилася з нею, а тому, що “не було приводу”.

“Ми розлучилися в теплих відносинах, я дуже вдячна їй за все, що вона для мене зробила. Ми зрозуміли, що краще розійтися і піти окремими шляхами. Але ми не спілкуємося, немає приводу”, – пояснила співачка.

Related Post

facebook