fbpx
Суспільство
Зима близько: п’ять способів зігрітися

Настав жовтень і вранці ми все рідше бачимо на градуснику двозначне число.

Осінь «зриває» листя з дерев і змушує нас одягатися якомога тепліше. Як зігрітися в холодний сезон, — даємо вам кілька варіантів:

1. Займайтеся спортом вранці

Чим би ви не займалися, навіть звичайна зарядка або десятихвилинна пробіжка навколо будинку додадуть вашому тілу відчуття бадьорості і тепла на цілий день.

Читайте також: ЯКІ РЕЧІ В ДОМІ ВИКЛИКАЮТЬ OНКOЛOГIЧНI ЗAXВOPЮВAННЯ

Можна поприсідати, зробити планочку, повіджиматися від статі і розтягнутися. Ви швидко прогрієтеся та будете виглядати підтягнутим.

2. Закохаєтесь

Так, це не жарт! Вчені вже давно встановили, що у закоханих людей температура тіла трохи вище, ніж у тих, чиє серце і думки не зайняті кимось іншим.

Не обов’язково навіть бути разом — думки про кохану людину завжди зігрівають, будь ви вдома, на роботі або на прогулянці з друзями.

Але обійми теж ніхто не відміняв! Тримайтеся за руки, віддавайте своє тепло іншій людині — так набагато приємніше переживати осінь.

3. Готуйте

Старий спосіб, який завжди діє, особливо якщо ви вирішите щось спекти в духовці. Коли вдома холодно або ви прийшли з вулиці, але ніяк не можете зігріти руки під гарячою водою — сміливо вирушайте на кухню, включайте плиту і готуйте.

По-перше, в самій квартирі стане тепліше. По-друге, аромат виший улюбленої їжі наповнить будинок і підніме вам настрій.

І по-третє, в кінці готування доведеться мити посуд, а робити це краще в гарячій воді — точно не замерзнете.

4. Веселіться

А ви знали, що під час посмішки напружується досить велика кількість м’язів? І не тільки лицьових. Згадайте, як ви в останній раз розпалившись від шалено смішний жарти.

Або як навпроти вас заливисто сміявся чоловік, що особа червоніло, а сльози текли з очей? У хорошій компанії, з хорошими жартами і «добрими» співрозмовниками з почуттям гумору температура тіла стає вище.

5. Пийте

І мова ні в якому разі не йде про алкоголь. Гарячі чаї, міцну каву, морси або гаряче молоко з медом — це кращі «палії» тіла.

Якщо ви вирішите зробити чай із суміші трав, а туди ще й додасте домашнє малинове варення, то не тільки піднімете температуру тіла, а й підвищите імунітет.

Джерело.

Related Post

facebook