fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Зірка “95 кварталу” Євген Кошовий показав красуню дружину та дочку (фото)

Євген Кошовий – чудовий комедійний актор. Домагаючись визнання свого акторського таланту, він всі сили витрачав на роботу.

Довгий час Євген перебував в пошуках своєї другої половини, але влітку 2007 року він все таки знайшов ту саму дівчину. Дружина Євгена Кошового не зовсім звичайна дівчина. Її звуть Ксенія, на той момент їй було 22 роки, і вона танцювала в групі балету «Фрідом». Вони познайомилися сьомого числа 2005 року. Одружилася пара 07.07.2007 року.

Через рік у подружжя народилася чудова дочка Варвара, ім’я дівчинки було приготовлено заздалегідь. Після народження дівчинки, у подружжя настав складний період, концерти Євгена проводилися найчастіше ввечері, а Ксюші якраз в цей час була необхідна його допомога. Але кожен раз після концертів, коли він повертався додому, Женя купував найкращий букет квітів, летів додому і допомагав своїй дружині заколисати маленьку доньку.Зараз Варвара вже доросла – ходить до школи.

А у жовні 2014 року Євген Кошовий  вдруге став батьком. Його дружина Ксенія подарувала йому ще одну дочку, яку батьки назвали Серафимою.

Читайте також: СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК ПОКАЗАВ СВОЮ ЧАРІВНУ ДРУЖИНУ УКРАЇНІ І ПОДІЛИВСЯ НАЙІНТИМНІШИМ (ФОТО)

Джерело.

Related Post