fbpx
Breaking News
Поїхала я у відрядження і хлопцеві про це розповіла. Ну поїхала я значить гроші заробляти, приїхала вранці другого дня, порадувати коханого таким хорошим сюрпризом, заходжу в квартиру, а там мій наречений з якоюсь дівчиною розвaжається. Красива дівка років 20. Сіла я на стільчик, дивлюся на них і мовчу
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Шоу-бізнес
Зірка “Кварталу 95” відсвяткував 10-річчя сина у Дубаї

Зірка «Кварталу 95» Юрій Корявченков виховує трьох дітей, раніше відсвяткуав 10-річчя одного з синів у Дубаї, про це розповів у передачі «Світське життя» на телеканалі 1+1.

«У двох дітей 10-річний ювілей, ще про другий день народження не думали, а перший день відсвяткували у Дубаї», — говорить Корявченков.

Раніше актор розповів, що найскладніше у вихованні дітей.

«Найскладніше кудись прийти вчасно, тому що доки всі одягнуться, а потім мама, то це дуже важко», — говорить комік.

До речі, дружина артиста контролює, що дивляться їхні діти.

«Мама може накласти вєто, є табу, як в парламенті», — каже Юрій Корявченков.

Читайте також: ТІНА КАРОЛЬ ПІДКОРИЛА КРАСОЮ В ПІКАНТНОМУ ВБРАННІ

Джерело.

 

Related Post