fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Зірка серіалу “Бригада” опинився в центрі скандалу

Співробітник митниці написав на артиста заяву в поліцію за образи, які зачепили його людську гідність.

Зірка серіалів “Бумер” і “Бригада” 45-річний Володимир Вдовиченков виявився в центрі скандалу. За словами актора, під час митного огляду в аеропорту Внуково він піддався домаганню з боку працівника аеропорту. До артисту підійшов чоловік і, не пред’явивши службового посвідчення, почав обмацувати Володимира, в тому числі і його сідниці.

Така поведінка незнайомого чоловіка не сподобалося Вдовиченкову і він почав ображати митника. В результаті між чоловіками виникла словесна перепалка, яка настільки образила службовця повітряної гавані, що він написав на актора заяву в поліцію, в якому попросив притягти зірку російських фільмів до відповідальності.

Нагадаємо, всенародна слава прийшла до Володимира Вдовиченкова на початку 2000, коли на екрани вийшов бандитський серіал “Бригада”. Пізніше актор додав собі популярності, знявшись в картині “Бумер”, де він знову зіграв бандита.

Читайте також: САМОГУБЕЦЬ ВСТРОМИВ СОБІ У СЕРЦЕ НОЖА БІЛЯ ЦЕРКВИ

Джерело.

Related Post