fbpx
Breaking News
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Зі свого гіркого життєвого досвіду Наталя знала, багатьом чоловікам, які виявляли їй надмірну увагу, потрібна була тільки вона, а не її дитина, цей «багаж» її минулих любовних історій
Щаслива мати горнула до гpyдей одразу два маленькі клубочки — теплі, пахучі й такі рідні. А чоловік скоса поглядав на цю ідилію і сердився. «Віддай мені дітей і йди звідси, cтеpво!» — гаркнув так, що аж у вухах залящало. Пішла тихо, прихопивши з собою лише дітей
В астрології виділяють 5 знаків Зодіаку, які стають найкращими батьками. A ви знaйшли сeбе у цьому списку?
Шоу-бізнес
Зірка серіалу “Школа” Яніна Андрєєва продемонструвала стильний образ за 1800 гривень

Яніна Андрєєва поділилася із шанувальниками на сторінці в Instagram фото зі знімального майданчика “Голос країни-8”.

33-річна героїня серіалу “Школа” Яніна Андрєєва продемонструвала яскраве і стильне вбрання від українського бренду MustHave.

На одному зі знімків Андрєєва в компанії колег по серіалу – Ірини Кудашової, співака Вадима Олійника та ведучого Артема Гагаріна.

Яніна приміряла сукню-міді з квітковим принтом вартістю 1800 гривень.

Читайте також: СВІТЛАНА ТАРАБАРОВА ВИРІШИЛА ПОЕКСПЕРИМЕНТУВАТИ ЗІ СВОЄЮ ЗОВНІШНІСТЮ

Джерело.

Related Post