fbpx
Шоу-бізнес
Зірка серіалу “Зачаровані” поголила голову

Роуз МакГоуен вирішила підтримати свою хвору на рак подругу – актрису Шеннон Доерті

Кілька місяців тому зірка серіалу “Зачаровані” 43-річна Роуз МакГоуен поголила голову, щоб підтримати свою хвору на рак подругу і колегу по знімальному майданчику 45-річну актрису Шеннон Доерті.

Рік тому Шеннон Доерті був діагностований рак грудей, з яким вона старанно бореться. До речі, на початку жовтня вона поділилася з передплатниками радісною новиною – після тривалого курсу хіміотерапії у Шеннон знову почало відростати волосся.

1476530997

А ось Роуз МакГоуен нещодавно знову шокувала публіку. Актриса розговорилася в Twitter і розповіла, що кілька років тому її наругався глава голлівудської кіностудії. “Ніякого покарання він, звичайно, не поніс. Жінка-прокурор на суді взагалі сказала: “Ти в кожному своєму фільмі з кимось займаєшся дивним, і одягаєшся як дивно, – це провокація!” І поки мене звинувачували, його захищали”. Імені насильника Роуз не називає, але стверджує, що в Голлівуді це ні для кого не секрет.

Таке визнання МакГоуен зробила в рамках флешмобу #WhyWomanDontReport. Це аналог жіночого флешмобу # ЯНеБоюсьСказати. Завдяки йому десяткам тисяч жінок вдалося про те, про що раніше вони говорити боялися – про насильство, яке пережили.

Читайте також: В УКРАЇНІ ВИПРОБУВАЛИ НОВИЙ БЕЗПІЛОТНИК SPARROW

Джерело.

Related Post