fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Світ
Зіркою інтернету стала балерина з однією ногою (відео)

15-річна Габі танцює незважаючи на те, що позбулася кінцівки через рак.

У американки Габі Шулло виявили рак кісток, коли їй було всього лише дев’ять років. Дівчинка найбільше на світі любила танцювати і займалася балетом, але лікарі сказали: доведеться ампутувати ногу. Їй видалили більшу частину кінцівки, в тому числі і коліно.

Остеосаркому у Габі знайшли випадково, коли зробили рентген після падіння. Тоді вона була впевнена – станцювати більше не вийде. Однак завдяки інноваційній ротаційної хірургії дівчинка знову повернулася до улюблених занять. Як? Медики залишили здорову частину гомілки і пересадили її, повернувши на 180 градусів, і тепер стопа функціонує як коліно

Габі отримала можливість знову відчути себе балериною, хоч і на протезі, і навіть брати участь у хореографічних конкурсах.

В майбутньому Габі мріє стати медсестрою або лікарем, щоб лікувати рак. Уже зараз вона стала офіційним представником організації The Truth 365, мета якої – поширення інформації про рак у дітей.

Читайте також: “Лімфома! Звертаюся до тебе! Я не здаюся і не здамся! Я не боюся!”

Джерело.

 

 

Related Post