fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Шоу-бізнес
Зірку серіалу “Шерлок” обікрали під час вручення “Еммі”

У Аббінгтон вкрали сумочку з телефоном та водійськими правами

Із зіркою британського серіалу “Шерлок”, актрисою Амандою Аббінгтон, трапився неприємний інцидент під час вручення премії “Еммі”, передає ET Online.

За даними видання, у актриси вкрали сумочку з телефоном та водійськими правами.

Стартова серія четвертого сезону “Шерлока” “Потворна наречена” отримав премію “Еммі” як кращий телефільм року. І коли Аббінгтон разом з колегами по серіалу піднялася на сцену для отримання заповітної статуетки, її сумочка, що залишилася під стільцем, випарувалася.

Як зазначає видання, на церемонії вручення “Еммі” тимчасово спорожнілі місця переможців займають спеціальні співробітники, яких називають “сіт-філери”. Але актриса не уточнила, чи бачила вона такого працівника на своєму місці.

Читайте також: Кім Кардашьян не хоче віддавати дочку в дитячий садок і школу

Джерело

Related Post