fbpx
Шоу-бізнес
Зірки повеселилися на першому ювілеї дочки Філіпа Кіркорова

Філіп Кіркоров влаштував для своєї дочки Алли-Вікторії пишне свято з нагоди її першого ювілею. 26 листопада дівчинці виповнилося п’ять років.

Яна Рудковська, Андрій Малахов, Анастасія Стоцька, Наталія Шкулева, Олеся Судзиловська, Анжеліка Агурбаш і багато інших повеселилися на дитячій вечірці. “Наголошуємо перший ювілей наймолодшого покоління нашої родини – п’ятиріччя моєї улюбленої дочки Алли-Вікторії”, – написав у Instagram щасливий батько.

Свято було оформлено в рожевому кольорі, а розважали гостей – танцювальний колектив і аніматори. У фіналі свята Алла-Вікторія задула свічки на торті у вигляді лялькового будиночка.

“Як же швидко летить час! У кожного з нас ростуть дітки, наше продовження, головне щастя в житті. Одне незмінно: ми дружимо, і тепер уже дружать і наші малюки-однолітки. Такі моменти дуже важливі – збиратися разом і залишати в пам’яті такі прекрасні свята. Дякую за те, що робиш кожен День Народження сина і дочки незабутньою подією, про яку дітки ще довго пам’ятають. Все як завжди на вищому рівні!” – Поділилася Анастасія Стоцька в Instagram.

kirkorova-4

kirkorov-6

kirkorova-5

kirkorova-1

Читайте також: Є МОЖЛИВІСТЬ ПІДНЯТИ ПОВСТАННЯ В “ДНР”/”ЛНР” ЗСЕРЕДИНИ, – ТУКА

Джерело.

 

Related Post