fbpx
Breaking News
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
З батьками завжди були добрі стосунки. Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб наpoдити другу дитину. Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. І все почалось…
Посмішка зникла з обличчя Вадима. Нарешті, він вимовив: – Зіна, ти ж знаєш, у мене є вже дитина, поки я не розлучився – не час заводити дітей. Давай почекаємо, ну, не зараз, дорога. Ще встигнемо – сказав Вадим, обіймаючи Зіну за плечі.
Від цих моїх лінивих мантів всі мої домашні в захваті! Наче “тяп-ляп і готово!” – а як же смачно! І головне – ситно, всі нагодовані!
Шоу-бізнес
Зізнання Горбунова: коли він насправді закохався в Катю Осадчу?

Популярна українська телеведуча Катя Осадча, яка 18 лютого під вдруге стала мамою, вперше відверто розповіла, як зароджувалися їхні стосунки з колегою по проекту “Голос країни” Юрієм Горбуновим.

Відповідне визнання ведучі зробили під час спецвипуску “Світського життя. Рік Голосу”.

Горбунов і Осадча були знайомі більше 12 років. Актор був в ролі спікера в одному з перших випусків “Світського життя” на концерті тенора Лучано Паваротті.

Спочатку, як зізнається Юрій Горбунов, Катя Осадча дивилася “крізь нього”.

“Коли на якихось заходах відбувалися зйомки “Світського життя” Катя завжди крізь мене дивилася: “О, Юра, привіт, у тебе все нормально? Там кого там ще? Ти далеко не тікай, якщо що то ми…” І пішла далі. І я з висоти подивився на неї, подумав: добре”, -згадує Юрій.

Однак на зйомках проекту “Голос країни. Діти” між ними почала зароджуватися симпатія.

“Ось, саме на “Голосі.Діти”вже, мабуть, ближче до фіналу стало зрозуміло – є якась хімія”, – зізнається Осадча.

Також пара, працюючи на шоу з дітьми, розуміла, що логічним продовженням сім’ї повинні стати діти.

“Дивлячись на дітей, я розумів – без цього відносини приречені, причому вони повинні закінчуватися саме так, і при чому не один раз”, -також зазначив Горбунов.

Читайте також: ВАГІТНА ОЛЬГА ФРЕЙМУТ ВРАЗИЛА НОВИМ ФОТО

Джерело.

Related Post