fbpx
Курйози
“Злегка” перебільшив. Медведєв заявив, що кожна російська родина має автомобіль.

За даними статистики, машинами володіють трохи більше половини сімей.

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв вважає, що в кожній російській родині є автомобіль. Про це він сказав в інтерв’ю каналу “Росія 1”, розшифровку якого розмістили на сайті уряду РФ.

“Населення нашої країни стало абсолютно автомобільним. У радянський період автомобіль був у кожної десятої людини. Зараз автомобіль є в кожній родині, всі їздять. Тому дороги – це абсолютний пріоритет”, — сказав Медведєв.

Прем’єр зазначив, що попросив губернаторів всі вільні гроші виділяти на ремонт доріг. Видання “Дождь” зазначає, що згідно з дослідженнями тільки кожна п’ята російська сім’я може дозволити собі купити новий недорогий автомобіль.

А у 2015 році 49% російських сімей не мали автомобілів. Російський прем’єр Медведєв прославився своїми курйозними висловлюваннями.

Так, на зустрічі з молоддю глава російського уряду запропонував вчителям підробляти, щоб компенсувати низькі зарплати. А нещодавно в Бурятії Медведєва зустрічали саркастичними плакатами “Грошей немає. Настрій поганий” за мотивами заяви прем’єра в окупованому Криму.

Читайте також:РОСІЯН ЗАЛЯКУЮТЬ ПЕРЕД ВИБОРАМИ

Джерело.

Related Post