fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Політика
ЗМІ: Голову Херсонської обласної ради відправили у відставку

Депутати Херсонської обласної ради відправили у відставку голову Андрія Путілова.

Як повідомляють “Херсонські вісті”, в п’ятницю на сесії облради 38 депутатів з 41 присутнього проголосували за відставку Путілова.

Питання про його звільнення було включене до порядку денного після того, як він і фракція БПП покинули залу засідань.

Проведення сесії продовжив заступник голови облради, депутат Радикальної партії Василь Зеленчук.

Депутати перереєструвалися, обрали новий склад юридичної та лічильної комісій.

Решта 6 фракцій змушені були голосувати “вручну”, оскільки глава рахункової комісії Дмитро Бутрій залишив сесійну залу разом зі своєю фракцією БПП, а разом з ними пішов і технічний співробітник апарату облради, який відповідає за технічне забезпечення і справність системи для голосування.

Як відомо, депутати облради з фракцій “ВО “Батьківщина”, “Радикальної партії Олега Ляшка”, “Опозиційного блоку”, “Укропу” та “Нашого краю” вже тривалий час вимагають відставки Андрія Путілова з посади глави обласної ради.

Читайте також: У Раді пропонують заборонити назви «ДНР» і «ЛНР»

Джерело

Related Post