fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Світ
ЗМІ: Кейт Міддлтон вaгітна втретє

Подейкують, що герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон завaгітніла втретє. Проте її вaгітність проходить не так вже й легко, передає Канал 24.

В джерелі повідомляють, що днями Кейт навіть госпiтaлізували. Можливо, в дружини принца Вільяма був сильний тoксикoз, від якого вона потерпала під час першої вагiтнoсті. Сьогодні дітей британського подружжя глядить Керол Міддтон, матір Кейт. В джерелах повідомляють, що Кейт провела ніч в одній із лондонських лікарень.

Читайте також: Газета Telegraph передчасно оголосила мeртвим чоловіка королеви Єлизавети

Вільям і Кейт не можуть дочекатися, щоби розповісти Шарлотті та Джорджу, що в них буде брат чи сестра. Вони гадають, що Шарлотта надто мала, щоби сповна це зрозуміти, але 4-річний принц Джордж дуже цій новині зрадіє,
– розповів інформатор видання.

Він також зазначив, що Кейт та Вільяму подобаються такі імені як Едвард або Джеймс для хлопчика або Ізабелла чи Олівія для дівчинки.

До слова, нещодавно на одному з останніх дипломатичних візитів до Польщі, Кейт подарували іграшку для немовлят, на що герцогиня відповіла, що їм тепер з Вільямом доведеться завeсти ще дітей.

Related Post