fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
ЗМІ розкрили шалені заробітки Адель

Співачка заробляє близько 84 тисяч фунтів в день

Британська співачка Адель заробляє £ 84 тис. на день (близько 2,644 млн грн), стверджує The Sun.

За інформацією газети, в минулому році Адель отримала в цілому £ 30 млн, що рівнозначно £ 84 тис. в день. Заробіток співачки за всю кар’єру тепер перевищує £ 100 млн завдяки популярності її альбомів.

Крім того, як повідомляє видання, Адель платила собі зарплату в розмірі £ 4 млн через свої компанії, і це рівнозначно близько £ 18 тис. в день. Серед компаній співачки – Melted Stone Limited, Melted Stone Publishing Ltd, A Adkins Touring Ltd.

Також повідомляється, що Адель в минулому році заплатила майже £ 4 млн корпоративних податків, що більше, ніж у деяких глобальних компаній.

Читайте також: Бред Пітт розплакався на зустрічі з дітьми

Джерело

Related Post