fbpx
Україна
Змінити мобільного оператора але зберегти номер – стало відомо, коли в Україні запрацює ця послуга

У світі послуга збереження мобільного номера з’явилася ще в кінці 90-х років минулого століття.

Україна опинилася на порозі прориву в телекомунікаційній сфері – вже в наступному 2019 року стане доступною послуга збереження свого мобільного номера після зміни оператора.

Так, українці спокійно зможуть перейти від одного оператора до іншого, при цьому не втративши номер.

За прогнозами мобільних операторів, послуга може почати працювати вже з 1 травня 2019 р компанії lifecell нам повідомили, що вже є узгоджений план впровадження MNP.

Читайте також: В УКРАЇНІ БУДЕ СПЕКОТНО, АЛЕ В ДЕЯКИХ ОБЛАСТЯХ ДОЩИТИМЕ

“На початку червня Національна комісія з регулювання зв’язку та інформатизації озвучила і погодила з операторами Орієнтовний план виконання заходів щодо впровадження послуги переносимості номерів, згідно з яким запуск MNP запланований на 1 травня 2019 року”, – говорять в lifecell.

У той же час, інший мобільний оператор пояснює, що всі терміни безпосередньо залежать від самого регулятора.

“Технічно проект складний, вимагає змін всіх ІТ систем та більшості процесів компанії. Але Київстар буде намагатися вкладеться в Строки, які встановив регулятор.

Ми зацікавлені в тому, щоб абоненти мобільного зв’язку, які хочуть перейти в мережу Київстар зі збереженням свого номера, могли це зробити якомога швидше”, – прокоментували ситуацію представники Київстару.

У Vodafone Україна нам також повідомили, що очікують запуску в першій половині 2019 р тому ще потрібно провести цілий ряд технічних робіт.

“Імовірно послуга запуститься в першій половині 2019 року. Для запуску послуги адміністратору централізованої бази даних перенесених номерів необхідно буде провести ряд робіт.

Найсуттєвішими з яких є розробка і впровадження комплексної системи захисту інформації та тестування взаємодії всіх учасників проекту”, – зазначив мобільний оператор.

Джерело.

Related Post

facebook