fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Події
Знайдений мертвий близнюк Чумацького Шляху

Вчені досліджували галактику за допомогою телескопів обсерваторії Кек, розташованої на Гавайському архіпелазі

Міжнародна команда астрономів виявила мертву галактику, яка за віком порівнянна з Чумацьким Шляхом. Вчені вважають, що причиною “передчасного старіння” є надзвичайно висока швидкість народження зірок.

Галактика ZF-COSMOS-20115, віддалена від Землі приблизно на 12 мільярдів світлових років, утворилася через 1,65 мільярди років після Великого вибуху. Вона характерна порівняно невеликими розмірами, але при цьому володіє високою щільністю. В області простору, діаметр якої дорівнює відстані від Сонця до туманності Оріона, міститься близько 300 мільярдів зірок.

Вчені досліджували галактику за допомогою телескопів обсерваторії Кек, розташованої на Гавайському архіпелазі. Виявилося, що у віці 700 мільйонів років темпи формування зірок у ZF-COSMOS-20115 були в п’ять тисяч разів вище. Така швидкість призвела до того, що галактика вичерпала “паливо” менш ніж за сто мільйонів років.

За словами дослідників, еволюція ZF-COSMOS-20115 не вписується ні в одну з існуючих теоретичних моделей. Тому поки неможливо визначити причини швидкого зореутворення.

Читайте також: У Мережі з’явилися прекрасні знімки космосу

Джерело

Related Post