fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Світ
Знайшли «диво Ісуса»! Прадавня церква біля галілейського моря зруйнована давно, але дивовижна мозаїка з «чудом Христа» збереглася

Мозаїку знайшли в зруйнованому місті Гіппос, на півночі Ізраїлю, при розкопках згорілої церкви. Храм був знищений в 700 році н. е. Від нього залишився лише фундамент і залишки колон, проте мозаїка прекрасно збереглася під товстим шаром попелу.

Унікальну знахідку зробили ізраїльські археологи саме біля Галілейського моря, де, за Біблією, Ісус ходив по воді. Мозаїка у зруйнованій церкві зображує епізод, описаний в Євангелії від Іоанна, коли Ісус нагодував п’ять тисяч людей п’ятьма хлібами і двома рибами. Про це пише Daily Mail.

Гіппос був побудований ще в 200 році до н.е. Пізніше місто захопили римляни, потім Гіппос був відданий царю Іроду імператором Августом. У 600 році місто захоплено арабами, і незабаром Гіппос був зруйнований сильним землетрусом. Місто не стали відновлювати, і воно поступово зникло з лиця землі.

Доктор Майкл Ейзенбург вважає, що нова мозаїка може вказувати на місце, де було скоєне велике”чудо”, описане в Біблії. Зараз вважається, що Ісус нагодував п’ять тисяч людей в Табхи, на цьому місці побудовано Церкву множення хлібів і риб.

Джерело

Related Post