fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Інтернет
Знайти управу на інтернет-провайдера стане простіше

З 1 січня 2017 року українські провайдери повинні будуть вказувати мінімальну швидкість Інтернету в договорах.

Відповідне розпорядження було прийнято Національною комісією регулювання зв’язку та інформатизації. При цьому зазначено, що дані нововведення стосуються тільки компаній, які надають стаціонарний доступ до Інтернету. Мобільні оператори будуть вказувати в договорах максимальну швидкість з’єднання.

Провайдери негативно відреагували на подібну постанову. Вони вказують, що в мінливому середовищі глобальної мережі дуже важко гарантувати стабільну швидкість.

Проте, комісія дала провайдерам кілька місяців, щоб привести договори зі споживачами у відповідності з новими правилами.

Читайте також: Школяр знайшов у морі пляшку із посланням від наркоманів

Джерело

Related Post