fbpx
Шоу-бізнес
“Знали б ви, що не відпустити артиста на сцену може тільки смерть”. Світлана Лобода розповіла про наслідки напруженої роботи

Співачка Світлана Лобода розповіла читачам “Отдохни” про конкуренцію в шоу-бізнесі, залежність від серіалів і фізичне виснаження під час турів, що шукає в стосунках, а також поділилася головною порадою в своєму житті, яку дотримується і до цього дня.

Артистка вважає, що в українському шоу-бізнесі буквально одиниці відчувають заздрість. На думку Світлани, люди, у яких все добре і хто повноцінно розвивається, залучений в роботу і захоплений своєю справою – дуже відкрито і доброзичливо ставляться один до одного, намагаючись підтримувати і допомагати.

“І я щиро рада, що у нас з’являється таке артистичне братство. А конкуренція на сцені повинна бути, безумовно. Але у нас її поки, на жаль, немає”, – каже співачка.

Розповіла LOBODA і про те, чого їй коштував минулорічний всеукраїнський тур, коли опинившись на межі нервового і фізичного виснаження, втрачала свідомість.

“Уявіть ситуацію: у мене вихід на сцену на дуже важливому заході, а я лежу з крапельницею з дико зниженим тиском. При цьому лікар кричить, що не відпустить на сцену ні за яких обставин. А я дивлюся на неї і думаю:” Знали б ви, що не відпустити артиста на сцену може тільки смерть “і через 2 години я, ледве дихаючи, вже співаю першу пісню”, – згадує наслідки напруженої роботи співачка.

“Сцена – це дивовижна енергія. Вона воскрешає і дарує крила. Але тієї весни я для себе вирішила, що працювати буду багато, але не на знос”, – поділилася висновками LOBODA.

Читайте також: Марію Яремчук госпіталізували до лікарні (фото)

Утримувати такий ритм і при цьому отримувати задоволення від життя Світлані допомагає головна порада, яку свого часу дала їй бабуся. Вона пожертвувала блискучою кар’єрою оперної співачки заради свого чоловіка і все життя про це шкодувала, тому порадила внучці, якщо доведеться вибирати між любов’ю і сценою – вибирати себе.

“Любов має властивість закінчуватися, навіть найсильніша. І справжнє почуття ніколи не буде стояти перепоною на шляху до мрії. Живи серцем, слухай його голос. І ніколи не втрачай музику всередині”, – ці слова бабусі йдуть зі мною по життю, і я завжди вибираю свою мрію. А моя мрія – це світло рампи, сцена, мої глядачі і вічна музика “, – зізналася LOBODA.

Джерело.

Related Post

facebook