fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Інтернет
Зникнення вагітної жінки в Києві: дівчина знову пропала і знайшлася в лікарні без дітей

Дарина знову зникла, але тепер у рідному Житомирі

Історія зі зникненням в Києві 19-річної вагітної Дар’ї Лаговської отримала продовження. Вагітна двійнятами на дев’ятому місяці Лаговська, яка зникла в столиці минулого вівторка і знайшлася через два дні, знову щезла. Тепер Дарина пропала в Житомирі, де проживала, і вагітна вона нібито вже не була. Знайшлася дівчина на наступний день в одній з житомирських лікарень.

ЗНОВУ ЗНАЙШЛАСЯ. Історія з першим зникненням Дар’ї в столиці сколихнула суспільство. За словами близьких дівчини, вона поїхала до Києва у справах, і ввечері її повинні були забрати і відвезти додому в Житомир. Близько пів на одинадцяту вечора Дарина зателефонувала своїй матері і повідомила, що знаходиться в кафе біля ст. м. “Політехнічний інститут” та у неї сильні болі в животі. Після цього дівчина пропала.

За словами близьких Лаговський, вони обдзвонили всі пологові будинки та лікарні, написали заяву в поліцію, але результату не було. Через два дні Дарина знайшлася, вона нібито втратила свідомість, і у неї розрядився телефон, але дівчині допомогли дістатися додому. “За нашими даними, дівчина повернулася додому сама на таксі”, – розповіли в столичній поліції.

Однак на наступний день Дарина знову зникла. “У п’ятницю вранці до нас звернулися батьки Лаговської, розповівши, що їх дочка близько п’ятої години ранку пішла з дому в одній нічній сорочці і тапочках в невідомому напрямку. Дівчина знайшлася на наступний день в одній з міських лікарень, де і зараз знаходиться на лікуванні. Її точний діагноз нам не відомий. Були опитані батьки і цивільний чоловік Лаговської. За словами рідних, на обліку по вагітності дівчина не стояла. Будь-якою інформацією, яка підтверджує її вагітність, на цей момент ми не володіємо”, – розповіли “Сегодня” в поліції Житомира, уточнивши, що Дарину поки не опитували, так як її рідні проти.

Читайте також: Обережно: в Україні з’явилася псевдополіція

ТАЄМНИЦЯ. За словами волонтера Емми Шиманович, Дарина народила мертвих дітей, про що їй повідомили близькі до сім’ї Лаговських люди. “Але це далеко не кінець в цій історії. Так, Дарина знайшлася, і родичі відразу припинили спілкуватися з усіма. Але потім самі написали повторну заяву про зникнення Дарини! І вже нібито вона пропала, не будучи вагітною!” – Написала в соцмережах Шиманович.

У столичній поліції подробиць не розповідаю, посилаючись на таємницю слідства: “Поки триває досудове розслідування, подробиці ми розкривати не можемо”. Однак, як дізналася “Сегодня”, дівчина могла взагалі не бути вагітною. “З великою часткою ймовірності можна говорити про те, що дівчина могла і не бути в положенні. Її чоловік не бачив її оголений живіт, вони спали окремо, а з’їхалися на початку весни. Дівчина не робила УЗД і не обстежилася у лікаря”, – розповів нам джерело в поліції. Рідні цю інформацію не коментують.

Версії в соцмережах

У соцмережах вже з’явилися десятки постів і версій щодо вагітності Дар’ї. Одні впевнені, що дівчина була сурогатною матір’ю і після пологів віддала малюків батькам. “Не хочу грішити, але тхне торгівлею дітьми”, – пише Тетяна Погибко. “Мертвонароджені діти не пропадають в невідомість. На них складається більше документів, ніж на живих!” – Пише Олена Луста.

Інші стверджують, що дівчина взагалі не була в положенні, мовляв, на термін в 9 місяців у неї був маленький живіт, та й пересуватися в такому положенні практично неможливо. “Мені здається, не було ніякої вагітності. Все робилося заради чоловіка. Симуляція, потім позбавлення від живота”, – пише Любов Живчик. “Такі “вагітні животи” можна в інтернеті купити. На будь-які терміни – від 4 місяців до 9! Коштує близько 2 тис. грн і на дотик під одягом не розрізнити”, – погоджується Ольга Солонко.

Джерело

 

Related Post