fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
Зона wi-fi: в українських в’язницях з’явиться інтернет

Верховна Рада України прийняла в другому читанні і в цілому законопроект №2490а, який дозволяє засудженим користуватися інтернетом і отримувати пенсії.

Про це повідомляє “Сегодня”

Ще ув’язнені зможуть купувати собі продукти, одяг, взуття, різні предмети першої необхідності. Також документ регулює питання зі зміни місць перебування ув’язнених між і умовно-дострокового звільнення.

За такі нововведення проголосували 238 народних депутатів з 226 мінімально необхідних. Щоб закон набув чинності, його ще має підписати Президент.

У пояснювальній записці до документа відзначили, що система відбування покарань України стане більш гуманної та наблизиться до європейських стандартів.

Читайте також: Російські активісти впустили «героя парковки» з обриву

Джерело

Related Post