fbpx
Шоу-бізнес
Зрада чоловіка Ані Лорак: батько співачки прокоментував скандал

Мережа розбурхало відео, на якому видно, як чоловік співачки Ані Лорак, бізнесмен Мурат Налчаджіолу, розважається в нічному клубі з іншою жінкою. Таку зраду прокоментував батько артистки Мирослав Куєк.

Нещодавно ЗМІ вибухнули новиною: чоловік Ані Лорак не приховує своєї зради. У мережі з’явилося скандальне відео, на якому видно, як Мурат Налчаджіолу розважається в компанії іншої жінки в одному з клубів. Чоловік ніжно обіймав брюнетку за талію і клав руку їй на стегно.

Сама Ані Лорак не коментує скандальної новини. Однак це зробив батько співачки Мирослав Куєк. У коментарі російського таблоїду StarHit чоловік розповів, що самого відео він не бачив, однак вважає, що ЗМІ драматизують в цій ситуації.

,,Все у них з Муратом нормально, вони разом. Не розумію, навіщо так перебільшувати. Як противно руйнувати сім’ю!” 
– заявив Мирослав Куєк.

Читайте також: ОЛЯ ПОЛЯКОВА ПОКАЗАЛА АРХІВНІ ФОТО ЗІ СВОЄЮ МАМОЮ

Інсайдери говорять, що це не вперше Мурат попадається на зраді. Однак Ані Лорак йому це прощає, а родичі і друзі ревно захищають. Підтримали бізнесмена і працівники клубу, які знайомі з ним.

“Ми тут завжди бачимо Мурата або одного, або в компанії друзів. У Ані, напевно, інші уявлення про відпочинок. Він порядна людина, любить свою сім’ю. Але не заперечую, що кожна людина може потрапити в таку ситуацію, якщо перед ним буде настирливо крутитися дама. Така наша натура”, – розповів ді-джей Андрій.

Відзначимо, що в ЗМІ дізналися ім’я дівчини, з якою відпочивав Мурат Налчаджіолу. Це Яна Бєляєва – дівчина, яку він знає давно. За неофіційною інформацією, Мурат знімав для неї житло в Києві та оплатив дорогі пластичні oпepaції.

Джерело.

Related Post

facebook