fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
Звірство в Підмосков’ї: бабуся імітувала пошуки убитої внучки

Жінка розповідала, що 6-річна дівчинка була дуже “довірливою” і могла піти за чужими людьми

За деякий час до того, як розкрилася інформація про жахливе вбивство 6-річної Вероніки Ч., в якому підозрюються її прийомні батьки, бабуся дитини імітувала активні пошуки внучки. Жінка розповідала про обставини зникнення дівчинки, – передає “Лайф”.

“Я пообіцяла, що візьму трьох онуків на день міста. Але Вероніці стало погано від того, що вона наїлася зелених груш. Тому брати на свято ми її не стали. Десь в районі шостої години я взяла двох – Олену і Пашу. Була домовленість, що якщо Вероніці стане краще, то вони з Танюшкою (прийомна мати) до нас приїдуть, – розповіла жінка. – Три хвилини проходить, вона дзвонить, каже – зайшла в кімнату, її немає. Я запитала у сусідів на лавочці, не бачили чи вони Ніку. Вони сказали, що не бачили”.

За словами бабусі, дівчинка була дуже “довірливою” і могла піти за чужими людьми.

Повідомляється, що 9 серпня в місті Озери Московської області почалися пошуки зниклої 6-річної дівчинки. За словами її прийомних батьків, Вероніка вийшла з дому 6 серпня і не повернулася. Пізніше на допиті батьки сказали, що ще в квітні 2016 року дівчинка потонула у ванні, і вони, злякавшись, вирішили спалити тіло, а органам опіки сказати, що дитина зникла.

Крім вбитої дівчинки у сім’ї є ще одна прийомна дитина і одна рідна.

Джерело

Related Post