fbpx
Breaking News
Не тільки для приготування їжі: 10 способів використання рослинної олії, які вас здивують! Можливо, й не всіх, але багатьох – точно ;)
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Зі свого гіркого життєвого досвіду Наталя знала, багатьом чоловікам, які виявляли їй надмірну увагу, потрібна була тільки вона, а не її дитина, цей «багаж» її минулих любовних історій
Щаслива мати горнула до гpyдей одразу два маленькі клубочки — теплі, пахучі й такі рідні. А чоловік скоса поглядав на цю ідилію і сердився. «Віддай мені дітей і йди звідси, cтеpво!» — гаркнув так, що аж у вухах залящало. Пішла тихо, прихопивши з собою лише дітей
Політика
Зволікання в питанні безвіза з ЄС підриває віру українців в Європу – Порошенко

Президент України Петро Порошенко нагадує, то офіційний Київ виконав усі критерії Євросоюзу, і українці повинні отримати право безвізових поїздок до країн ЄС.

“Завдяки нашим спільним зусиллям в 2016 році вдалося знайти формулу для розблокування ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС. У 2017 році ми повинні нарешті вирішити це питання. По-перше, повинні зробити Угоду про асоціацію юридично доконаним фактом. По-друге, українці повинні, нарешті, отримати право здійснювати безвізові поїздки в країни ЄС”, – заявив він на зустрічі з іноземними послами, акредитованими в Україні, повідомляє прес-служба глави держави в понеділок.

При цьому Порошенко підкреслив, що “і перше, і друге питання вже філігранно відшліфовані, всі зобов’язання виконані, всі критерії досягнуті”.

“Далі відкладати – кричуще несправедливо, тому, що українці заплатили високу ціну. І небезпечно, так як подальші нічим не аргументовані зволікання підривають віру українців в Європу, чого, власне, і домагається Росія”.

Читайте також:  КУРС ВАЛЮТ НА 17 СІЧНЯ: ДОЛАР – РОСТЕ, ЄВРО – ПАДАЄ

Джерело.

Related Post