fbpx
Breaking News
Не зважаючи на дивну назву – “Обірванець” – цей торт дуже вишуканий завдяки ніжному поєднанню маку, кокосу, какао, смородинового джему. Це моє солодке захоплення!
Цей сирник завжди вдається таким добрим, що у мене всі просять його рецепт. Спечіть і ви!
Смачна картопля з начинкою: виходить ніжна картопля з хрусткою скоринкою. Після того, як скуштуєте цю картоплю, будете її готувати багато-багато разів!
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Суспільство
10 незвичайних фактів про білявок

Сьогодні відзначають всесвітній день білявок. Це свято заснували в США в 2001 році. Тоді його організував американський союз юристів, призначивши “Національний день білявок” на 9 липня.

Жінки-адвокати так вирішили боротися за свої права, організовуючи по країні жіночі клуби і організації. Пізніше цю ідею підхопив світ і з 2006 року блондинки відзначають своє свято 31 травня. Підготувала 10 незвичайних фактів про білявок.

1. З 1950 року чисельність світловолосих знизилася з 49% до 14%. Згідно з підрахунками вчених, остання блондинка в світі буде народжена в 2202 році у Фінляндії.

2. Вважається, що першою білявкою в древній історії Греції була богиня любові Афродіта. Якщо взяти Стародавній Рим, світлий колір волосся вважали ознакою розбещеності і легковажності. Напевно звідси і пішла слава про блондинок, яка закріпилася і в сучасному світі.

3. Згідно з дослідженнями, блондинки витрачають близько 72 хв на добу на свою зовнішність, а брюнетки – 66 хв.

Читайте також: ЧОМУ ВАРТО КИНУТИ КУРИТИ ПРОСТО ЗАРАЗ: 3 ВАГОМИХ ПРИЧИНИ

4. Законодавицею культу білявок, можна назвати Мерилін Монро. Багато чоловіків готові були лягти до її ніг, щоб вона була з ними.

5. У Скандинавських країнах пацієнти лікарень і будинків пристарілих схильні відмовлятися від послуг лікарів і медсестер-білявок.

А от покупці в супермаркетах, навпаки, віддадуть перевагу встати до каси, де білявка.

6. Перша штучно освітлила волосся дружина Наполеона III, а перший засіб для освітлення волосся на продаж представили на виставці в Парижі в 1867 році.

7. Близько 150 тис. волосин росте на голові у середньостатистичної білявки, це в 1,5 рази більше, ніж у брюнетки, і 2 рази більше, ніж у рудоволосої жінки.

8. Від укусів комарів білявки страждають набагато частіше, ніж люди, які мають темний колір волосся.

9. Середній IQ блондинок дорівнює рівню інтелекту шатенок. Руді і брюнетки трішки відстають.

10. 35% білявок знімаються в рекламних роликах, 45% – в кіно, 75% – на обкладинках чоловічих журналів.

Джерело.

Related Post

facebook