fbpx
Лайфхаки
Чому ти ніколи не будеш багатий?!

Ти починаєш читати і думаєш, що це все не про тебе. Можливо, ти фінансово успішний. Тільки твоя чи це заслуга? Упевнений, що ні одна з цих причин завтра не зіграє з тобою злий жарт?

1. Ти скаржишся або мрієш, але не робиш

Скільки можна розповідати про те, чому у тебе не виходить ?! Ти правда думаєш, що це когось цікавить? Хочеш поміняти роботу , так поміняй. Знайди, де тобі будуть платити більше, а в кабінеті не буде смороду з підвалу.

2. Почуття міри – це не про тебе

Розкажи, як можна було приписати до поїздки в 15 кілометрів ще 50 кілометрів? Гаразд, якби ти зробив це один раз. Можна було б сказати, що помилився. Але систематично дурити тих людей, які тобі платять, чи не вийде.

Гаразд, якби ти обманював тільки їх. Ти ж постійно обманював сам себе. Казка «ще одна сигаретка з друзями, а потім додому і спати» перетворюється в похід за новою пачкою і пивом.

3. Ти забув, що таке вчитися

Згадай, як тобі подобалося копатися в пристрої мопеда. Ти не раз отримував за це по шиї від старшого брата, але все одно ліз. А зараз? Тобі ліньки подивитися навіть інструкцію до роутера. Ти просиш сусіда налаштувати тобі Wi-Fi, платиш йому за це. Так витрать ти дві години часу, подивися на робочому місці YouTube з покроковим відео і настрій собі сам.

4. Лінь народилася раніше тебе

Ти працюєш. Чесно працюєш з 9:00 до 18:00. Тому думаєш, що маєш повне право, прийшовши додому, нічого не робити. Нехай по дому працює дружина. Вона ж не оре на роботі, як ти. Тому ви і живете тільки на твою зарплату, третина якої йде на оренду.

Якби ви працювали удвох, поділяли б роботу по дому, то за рік вже зібрали б на хорошу весілля. Ще б і залишилося. Але твоя дружина така ж лінива, як і ти. Ось ви нерозписаних і живете в знімній квартирі п’ятий рік. В цей час твоя майбутня теща здає квартиру, залишену бабусею в якості приданого єдиною внучці. Куди йдуть ці гроші? Більш працьовитому швагра, який зробив косметичний ремонт перед здачею. А у тебе – то руки з не ту місця, то ти втомився.

5. Твоє оточення складається з невдах

Озирнись навколо. Хто тебе оточує? Дружина, яка набрала зайві кілограми . Колеги, які мріють не попастися на дрібній крадіжці. Сусід, який займає на пляшку. Будь-яка твоя спроба щось змінити в своєму житті буде тут же висміяна. А раптом у тебе вийде стати краще, заробляти більше. Ти ж будеш живим прикладом, що вони невдахи. Поки ти такий, як вони, ти не уявляєш загрози для їх самооцінки. А самооцінка у них ой як завищена, так само, як і у тебе.

6. Ти не бережеш те, що у тебе є

Ось поясни, як можна добив колись холодильник за три роки? Питання риторичне, не відповідай. Я пам’ятаю, як ми тягли його на смітник. Він задихнувся в пилу. Його ж ні разу не відсували, щоб витерти за ним. Ти в цьому не винен, ти ж не знав! А дружина такий тягар не зрушиться.

Але скажи, чому було б не купити новий чохол відразу. Ти ж впустив новий телефон в перший же місяць. На заміну екрану грошей немає. Тепер ти ходиш з останньою моделлю і битим склом.

7. Ти витрачаєш все на непотрібне

Порахуй, скільки гидоти ти купуєш. Сигарети, чіпси, дешеве пиво. На пиво ми з тобою витрачаємо однаково. Але для тебе я мажор! Тому що п’ю НЕ пляшкове, а в пивоварні. Воно дорожче твоєї погані в п’ять разів. Чому б тобі самому не почати пити менше, але купувати якісне?

8. Ти не плануєш

Щоліта у тебе проблеми з відпочинком. Поїздка за кордон, про яку ти мріяв весь рік, не виходить. Причина завжди одна і та ж – гроші. В результаті ти проводиш свою відпустку на дачі. Відкладай з кожної зарплати по 5%, і у тебе буде поїздка. Ти від дружини менше грошей ховаєш. Ах, від дружини треба гроші ховати? Ну, від твоєї дійсно потрібно. Адже вона, як і ти, не планує бюджет . Є гроші – витрачаємо, немає грошей – плачем. Це про вас обох.

9. Ти економиш не на тому

Ти дійсно думаєш, що, купуючи прострочені продукти зі знижкою, ти ніколи не отруїтися? Забув-забув. Ти не винен. Винна дружина і теща. Це вони не проконтролювали, що ковбаса вже запліснявіла.

А взуття, яку ти купуєш на один сезон. Через тиждень у неї вже немає виду, а через три місяці ти її викидаєш. Чомусь у інших взуття служить довше. Напевно, вони за нею доглядають. Або, може, вони купують якісні речі. Хоча ні, не в цьому справа. Їм прихильні зірки, а тобі немає. Вірно?

10. Ти не хочеш нічого міняти

Зізнайся чесно, тебе все влаштовує. Тобі подобається бути бідним. Тому що зараз ти живеш так, як звик . Ти в своїй зоні комфорту. А будь-які зміни вимагають зусиль, будь-які зміни – це невідомість. Тому тобі простіше бути бідним, ніж почати міняти хоч щось.

Читайте також: 15 РЕЧЕЙ, ЯКІ СЛІД ЗНАТИ ПРО ОБМІН РЕЧОВИН, ЩОБ ТРИМАТИ СЕБЕ В ФОРМІ

Джерело.

facebook