fbpx
Breaking News
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Сало в гарячому розсолі завжди робила моя бабуся, і кращого рецепту годі шукати! Смакота виходить шалена, мої діти навіть ковбаси не просять, а вимагають таке салко! Гріх буде, якщо не поділюся з вами цим золотим рецептом.
Кабмін затвердив нові правила ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ. Тепер ця категорія буде обслуговуватися так:
Політика
Порошенко не візьме участі в інавгурації Трампа

Порошенко може зустрітися з Трампом у лютому 2017 року.

Президент України Петро Порошенко не візьме участі в інавгурації новообраного президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа, оскільки в США не прийнято брати участь лідерів інших держав у таких заходах.

Про це, відповідаючи на запитання УНІАН, заявив посол України в США Валерій Чалий під час відеовключення в кризовому Українському медіа-центрі.

“Що стосується інавгурації, то в Сполучених Штатах не прийнято брати участь керівників держав саме в цих заходах. Тобто вони відбуваються, як правило, на рівні послів, які присутні на цих заходах. Це специфіка Сполучених Штатів, і це дещо відрізняється від нашої специфіки, коли запрошуються в тому числі керівники держав”, – пояснив дипломат.

Як повідомлялося, Порошенко може зустрітися з Трампом у лютому 2017 року. Зокрема, з нагоди головування України в Раді безпеки ООН в лютому 2017 року планується візит Порошенка до США, під час якого може відбутися двостороння зустріч з Трампом.

Читайте також: БІЛЬШЕ УСМІХАЙТЕСЬ: ПРИХОВАНА СИЛА УСМІШКИ

Джерело.

Related Post

facebook