fbpx
Світ
15 лікарів розповіли, які найстрашніші останні слова вони чули від вмиpaючих пацієнтів

Медики, які давно несуть службу, дійсно побачили щось страшне. Гадаєте, що з набуттям досвіду вони забувають, що таке шок або страх? Не зовсім.

На американському новинному зібранні Reddit лікарі і медсестри поділися останніми словами вмирaючих пацієнтів. Ось 15 моторошних висловлювань, які дійсно складно забути.

1. “Чому це відбувається зі мною?” 

Я працюю в кардіологічному відділенні інтенсивної терапії. У нас був пацієнт з розривом легеневої артерії. В цю хвилину він з нами жартує, а в наступну … яскраво-червона крoв викидається з його рота. Останніми словами пацієнта були: “Чому це відбувається зі мною?” Ця фраза все ще переслідує мене. Роки по тому.

2. “Я не знаю, як туди дістатися”

“Але я не знаю, як туди дістатися”, – мовив дідусь в хоспісі. До цього чоловік не говорив кілька днів. Через дві години він пoмер.

3. “Ви схожі на ангела”

Я медсестра. Раніше працювала в співтоваристві, яке надає медичну допомогу. Була в відділенні реанімації/ хвороби Альцгеймера. Сонце життя мого улюбленого пацієнта неухильно рухалося вниз. Я часто заходила до нього в палату. Ми довго спілкувалися. Але в останні два тижні він зовсім перестав говорити, не розумів, що до нього звертаються.

Того вечора я закінчувала зміну і вирішила зайти до нього ще раз. Сказала, що йду, мовляв, побачимося завтра. Він подивився мені в очі і щиро посміхнувся: “Ви схожі на ангела”. Я подумала, що це мило. На наступний ранок чоловік помeр. Його слова довго дзвеніли в моїй голові.

4. “Я чекав”

Мама доглядала за моїм прадідом в лікарні. Він не говорив уже який день. Але раптом сказав: “Страшенно пора! Я чекав”. Потім він помeр.

5. “Побачимося на наступному тижні”

Я – не медбрат, не лікар. Я – директор похоpoнного бюро. У той день ми відправилися в будинок для людей похилого віку. Коли йшли по коридору, один з пацієнтів відкрив двері своєї кімнати і побачив нас з носилками.

– Побачимося на наступному тижні, хлопці.

Вгадайте, кого ми забирали на наступному тижні.

6. “Будь ласка”

17-річна дівчина після автомобільної аварії: “Будь ласка, будь ласка, будь ласка … Не кажіть моїм батькам, що я була п’яна”.

7. “Ось і все”

Працюю в інтенсивній терапії. Літній чоловік потрапив в наші руки з сепсисом. Коли ми працювали, він підняв очі і сказав: “Так, ось і все!” Ми не змогли врятувати його.

8. “Забирайся звідси”

“Диявол був у мене в кімнаті всю ніч. Але ти не хвилюйся, з тобою Бог “. У цього чоловіка була найстрашніша смерть. У нього був напад, а помер він з широко розкритими очима і жахливої ​​гримасою на обличчі. Всю ніч він кричав про диявола і повторював знову і знову: “Забирайся звідси”.

9. “Спасибі, що врятував мене”

Пацієнт одразу після серцевого нападу: “Спасибі, що врятував мене”. Через годину він пoмер.

10. “Забирайся геть”

“Забирайся геть, ти намагаєшся мене вбиmи”, – 60-річна жінка з сильним болем після розриву аневризми черевної аорти. Вона була занадто хвора, щоб пережити серйозну операцію. Я намагалася полегшити її біль морфієм.

11. “Ви вільні”

Мій дідусь почав відчайдушно благати “німецьких загарбників”, щоб ті залишили його в живих. Присутній лікар сказав по-німецьки: “Ви вільні, пане. Ви вільні”. Дідусь помeр.

12. “Це моторошно”

“Будь обережна по дорозі додому, дитинко”. Він говорив мені це кожен раз, коли я ввечері йшла. Того разу він глянув на мене і зробив паузу, ніби він щось знав. У своєму досвіді я зустрічала смерть. Завжди знаю, коли прийшов час. Це страшно.

13. “Що ти тут робиш?” 

Відділення кардіології. Був джентльмен, якому ми нічим не могли допомогти. Лише забезпечували йому комфорт. Він був схожий на бoжевільного і лаявся не гірше матроса. Здавалося, у нього іноді були прояснення. Він просив побачити братів (вони обидва помeрли).

В той день у нього був особливо тривожний серцевий ритм. Синусова тахікардія. Чоловік подивився мені в очі і запитав, як мене звати. Я відповіла: “Кабс”.

– Що ти тут робиш?

– Я медсестра.

Після цього він трохи помовчав.

– Та йди ти!

Минуло 20 хвилин, і він помeр.

14. “Мені потрібно комусь сказати”

“Мені потрібно комусь сказати, де копати, щоб знайти її”.

15. “Це нічого”

Я підслухав, як стара леді шепнула своєму чоловікові, вмираючому від проблем з нирками:

“Ти переможеш. Тобі зійшло з рук вбивсmвo, а це – взагалі нічого “.

Мурашки по шкірі! Сподіваюся, ви читаєте цю добірку не вночі. Після такого не заснути!

Читайте також: ЛЬВІВ’ЯНКА РІК ОПЛАКУВАЛА СИНА- «АТОШНИКА», А ПОТІМ ОТРИМАЛА ПОВІДОМЛЕННЯ: «МАМО, Я ЖИВИЙ!»

Джерело.

facebook