fbpx
Інтернет
В інтернеті з’явиться детектор брехні

Група вчених Лондонського університету розробила програму для виявлення брехні в онлайн-листуванні.Спеціальні алгоритми допоможуть визначити обман співробітника по роботі або майбутнього партнера, а також запобігти шахрайству, повідомляє Hi-Tech@Mail.ru з посиланням на Hightech.fm.

Дослідження

Вчені провели масштабне дослідження архівів електронних листів. Вони вивели закономірності в використовуваних словах, структурі листи і смисловий взаємозв’язок повідомлень, за якими можна виявити брехню.

Результати

Як виявилося, у брехливих листах, часто, відсутні особисті займенники (я, ти, він, вона і т. Д.). Люди, які намагаються обдурити співрозмовника, в листуванні намагаються відводити увагу від своїх провин і вважають за краще говорити про свої позитивні дії. Також вони намагаються всіляко підлаштовуватися під співрозмовника, переймаючи манеру спілкування.

Ці алгоритми допоможуть виявити брехню в спілкуванні з потенційними партнерами, щоб запобігти фінансовим втратам або спробу шахрайства.Однак на даний момент програма не має робочого прототипу і, зрозуміло, штучний аналіз тексту не гарантує 100-відсоткової точності визначення брехні.

 

 

facebook