fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Шоу-бізнес
19-річна дочка Мадонни шокувала голими грудьми на вечірці (фото)

Дівчина почала святкувати свій день народження заздалегідь

Дочка епатажної співачки Мадонни, 19-річна Лурдес йде по стопах матері і шокує публіку своїми нарядами.

Для вечірки дівчина вибрала штани, топ і чокет. Все було б нічого, але топ дівчини був абсолютно прозорим, а від ліфчика вона відмовилася.

Знімки з оголеними грудьми Лурдес і її друзями були опубліковані в snapchat і розлетілися по всьому інтернету.

Скоро Лурдес виповниться 20 років і, судячи з усього, дівчина почала святкувати свій день народження заздалегідь.

lurdes-2

lurdes

Читайте також: У США мільйонер одружився зі своєю онучкою, не підозрюючи спорідненості

Джерело

Related Post

facebook