fbpx
Лайфхаки
20 чоловічих звичок, які дратують

Чоловіки, ми добре до вас ставимося. Чесно. Але деякі ваші звички часом доводять до сказу. Будь ласка, не треба так.

1. Напиватися в мотлох

Ви ввалюється додому під ранок, голосно закриваєте двері, голосно роззуватися, голосно йдете в туалет … Чорт візьми, в такі моменти ви все робите голосно, навіть дихайте. Наступного разу закінчите узливання на пару-трійку кухлів раніше. Прийти напідпитку – нормально, але надерти до стану говорить слизу – зовсім інша справа.

2. Вважати, що приготування їжі – жіноче заняття

Хлопці, ну серйозно, руки у вас на місці, мізки теж. Та й плиту вам напевно доводилося раніше бачити. Так чому ви вважаєте, що готувати повинні тільки ми?

Хоча б зрідка вам під силу зробити що-небудь самостійно. І так, ось сюрприз – для кулінарних подвигів потрібні час і сили. Подумайте про це на дозвіллі, перш ніж кожен божий день відправляти нас до плити.

3. Витріщатися на інших жінок

Ми не сліпі, якщо що. І ми прекрасно помічаємо, коли ви в черговий раз захоплено розглядаєте симпатичну офіціантку. Будьте люб’язні, робіть це не настільки явно. Або хоча б ненадовго відведіть погляд від її грудей. Щиро Дякую.

4. Відмовлятися від своєї частини роботи по дому

Зрозуміло, що уявлення про безлад у нас з вами різні, але все ж. Якщо друга половина каже, що пора прибрати – як правило, дійсно пора. А зараз фокус: берете засіб для миття вікон і миєте ці самі вікна. Ого, здається, вашу дівчину це заводить! Та ні, не здається, так воно і є.

5. Дивитися тільки фільми для мужиків

Ваша дівчина давно зрозуміла, що вам подобається «Форсаж». Наштовхнув її на цю думку той факт, що їй довелося подивитися з вами кожен фільм франшизи. Двічі. Кіно про машинки – справа хороша, але деколи хочеться налити келих вина і включити якусь слізну нісенітницю типу «Міста ангелів». Ми ж не багато чого від вас просимо, правда?

6. Говорити виключно про себе

Деякі чоловіки так захоплені власною персоною, що хочеться відважити їм доземний уклін, коли вони спромагаються поговорити про щось ще. Надмірна любов до себе і впевненість, що все мріють дізнатися, як у вас справи, – так собі звички.

7. Забивати на плани

Коли ви систематично в останній момент від чогось відмовляєтеся, це дратує і нас, і ваших друзів, і колег. Взагалі всіх. Якщо не сталося нічого справді важливого, змиріться, зберіть волю в кулак і робіть, будь ласка, так, як ми домовлялися.

8. Забивати на нас

Кожен має право проводити вільний час так, як йому заманеться, тут претензій немає. Але якщо ви шостий вечір поспіль відправляєтеся гуляти з друзями, а нас з собою не берете, буває досить прикро.

9. Залишати в раковині брудний посуд

О так, ваша супутниця життя просто без розуму від тарілок з залишками трапези і кухлів, в яких киснуть чайні пакетики. Ходять чутки, що якщо чоловік помиє посуд, нічого страшного з ним не станеться.

10. Не ходити з нами за продуктами

Говоріть, що ненавидите шопінг? Не проблема, ми і самі доту додому важкі пакети. Тільки не дивуйтеся потім, що в цих пакетах немає вашої улюбленої їжі.

11. Хропіти всю ніч

Ясно, що ви робите це не спеціально. Але якщо знаєте, що хропете, лежачи на спині, чому б просто не змінити позу для сну?

12. Колупати в носі

Чи не в носі, так в вусі або в зубах – приємніше цей процес не стає. Заради всього святого, займайтеся подібними дослідженнями наодинці з собою. І здобиччю пупкового збору теж.

13. Залишати волосся на милі

Плювати, звідки вони беруться. Можна як-небудь так зробити, щоб їх там більше не було?

14. Не прибирати за собою

Ви постригли нігті і пішли, а нігті залишилися. Поголилися, а по всій раковині тепер щетина. Закрити тюбик зубної пасти – не царська справа, що це я. Викидати фантик від цукерки варто не раніше, ніж через пару днів після того, як цукерка з’їдена – очевидно, так наказує невідома дамам традиція.

15. Запитувати у нас, де лежать ваші речі

Ймовірно, там, куди ви їх поклали. Чи не зустрічала жодної жінки, одержимою пристрастю щодня переховувати пожитки її благовірного.

16. Довго сидіти в туалеті

У житті буває всяке, але навряд чи у вас такі проблеми з травленням, що кожен похід по відомим справах затягується на півгодини. Ні, давайте чесно, ви там від нас ховаєтеся або це якийсь світовий чоловічий туалетний змова?

17.Не лікуватися

Тому що ліки – для слабаків, а страждання очищають душу і загартовують тіло. Уявляєте, якщо у вас болить голова, можна просто випити таблетку. Біль піде, перевірено.

18. Нюхати одяг, перш ніж надіти її

По-перше, це огидно виглядає. По-друге, що взагалі там нюхати? Якщо футболка або шкарпетки щойно з прання, вони пахнуть пральним порошком. Якщо ж ви носили їх кілька днів, речі випромінюють сумнівний душок. Не сказати, що несподівано.

19. Зловживати парфумом

Тут така справа: якщо ви постійно користуєтеся однією і тією ж туалетною водою, то з часом звикаєте до запаху і непомітно для себе збільшуєте дозу. Вам нормально, а у тих, що оточують вже випливають очі.

20. Їсти з хлюпання і чавканьем

Вам ще в дитинстві повинні були розповісти, що є в компанії інших людей варто якомога тихіше. Загалом, не дивуйтеся, якщо одного разу отримаєте ложкою по лобі від співтрапезника. Все-таки нерви у багатьох не залізні.

facebook