fbpx
Breaking News
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Лайфхаки
Це норма: чашку з-під кави можна не мити

Як часто ви миєте чашку після того, як випили кави або чай? Вчені вважають, що ви даремно напружуєтеся: можна взагалі не мити.

Люди діляться на два типи:

  • випив чай ​​/ кава, помив кухоль, налив знову;
  • випив чай / кава, витрусив чаїнки / залишки кави , налив знову.

Люди другого типу, до речі, щиро впевнені в тому, що окріп вб’є всі мікроби, коли чашку наповнить нова порція гарячого напою.

Правда ж полягає в тому, що чашку краще не мити. Це навіть гiгiєнічніше, ніж мити її кожен раз після чаю або кави.

Однак вам потрібно знати два уточнення до цього новим правилом.

  • Перше: такий чашкою користуєтеся тільки ви. Ділитися не можна.
  • Друге: якщо ви не миєте чашку з залишками вершків, молока або цукру більше семи днів, в ній точно виросте якась цвіль. В такому випадку чашку потрібно помити, і як можна швидше.

В іншому ж можна не переживати: з вашим здоров’ям нічого не відбудеться. Більша частина бактерій в чашці з’являється від власника. Але вони слабо передаються людині.

Навіть якщо ви будете пити чай з чашки під час застуди, заразити себе хворобою знову практично неможливо. Більшість вірусів, покинувши тіло людини, не живуть довго.

Брудна чашка може бути навіть більш гігієнічною, ніж чиста.

Читайте також: ПРОДУКТИ, ЯКІ ЗАМІНЯТЬ 8 СКЛЯНОК ВОДИ В ДЕНЬ

Адже більшість людей приділяють дуже мало уваги чистоті губки для миття посуду. А це один з найбрудніших предметів в квартирі або офісі.

Якщо вам не подобається пити з брудної чашки, а й до губки для миття посуду ви більше не довіряєте, зробіть ось що.

Перед тим, як мити чашку, покладіть губку в мікрохвильовку і прогрійте. Так ви її продезинфікуєте.

Або ж продовжуйте пити смачний чай або каву. І не мийте чашку. Це норма.

Джерело.

Related Post

facebook