fbpx
Суспільство
3 осінніх овочів, які заважають схуднути

Дізнайся, які овочі не дають скинути зайві кілограми.

Ці три овочі можуть гальмувати втрату ваги і навіть сприяти набору додаткових кілограмів.

  • Картопля

Фітнес-тренери та дієтологи стверджують, що картопля є поганим вуглеводним продуктом через його високого глікемічного індексу. Коли рівень глюкози починає рости, то підшлункова залоза виділяє гopмoн iнcyлiн.

Читайте також: ЯКОЮ ЇЖЕЮ МОЖНА І ПОТРІБНО ЗАПАСТИСЯ НА РІК ВПЕРЕД

Це активна речовина розподіляє глюкозу по клітинам і, як наслідок, підвищує рівень цукру. Крім того, інсулін знижує швидкість, з якою opгaнiзм спалює жир.

  • Кукурудза

Калорійність кукурудзи в вареному вигляді достатня висока: на 100 г кукурудзи припадає аж 220 ккал. Якщо немає бажання набрати вагу, то слід обмежити споживання кукурудзи і вести при цьому активний, здоровий спосіб життя.

  • Kвасоля

Квасоля містить клітковину, білок, а також корисні вітаміни і мікроелементи. Однак при цьому не варто забувати, що на 100 г квасолі припадає близько 330 калорій.

А якщо враховувати, що для приготування квасолі часто використовують рослинне масло, то цей корисний овоч може виявитися не таким вже нешкідливим для дієти.

Але навіть ці потенційно небезпечні для стрункості продукти містять безліч корисних речовин. Так що не поспішай виключати їх з меню, досить просто обмежити їх вживання.

Джерело.

facebook