fbpx
Breaking News
Ви також чули про те, що кип’ячена вода – шкідлива, а повторно кип’ятити воду не можна? Як правильно кип’ятити воду?Тепер ви дізнаєтеся правду!
Так-так, для цього торта не треба ні грама борошна – тільки горіхи і ложка сухарів! І готується він швидко! А виходить пишний і дуже смачний тортик!
Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері!
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Суспільство
3 щоденні звички, які підвищать рівень інтелекту

Вчені переконані, що певні звички в нашому житті здатні зробити людину розумнішою.

Виявляється, щоб підвищити рівень інтелекту та здобути нові навики, варто виконувати нескладні дії, повідомляє My Domaine.

Заняття спортом

Вчені однозначно стверджують, що спорт позитивно впливає на мозок. Зокрема, під час занять спортом виробляється та підвищується рівень ірисіна, який захищає нейрони та провокує активацію генів, що відповідають за інтелект.

Окрім того, фізичні навантаження здатні захистити мозок від дегенерації.

Письмо від руки

Написання тексту від руки покращує роботу мозку, підвищує рівень інтелекту і розвиває пам’ять.

Окрім того, таке просте завдання допоможе вам знаходити нові ідеї, а також краще запам’ятовувати інформацію.

Цікавість і відкритість

Як не дивно, але цікавість до будь-якої теми або предмета допоможе швидше вивчити щось нове. Окрім цього, це позитивно позначається на рівні інтелекту.

Читайте також: САВЧЕНКО ЗУСТРІЧАЛАСЬ ІЗ ЗАХАРЧЕНКОМ ТА ПЛОТНИЦЬКИМ У МІНСЬКУ, – ЖУРНАЛІСТ

Джерло.

 

Related Post

facebook