fbpx
Breaking News
– Або ти розлучаєшся, або переїжаєш жити до матері своєї дружини, тоді можеш відразу забути про нас! Подумай, інакше залишишся зовсім без нашої підтримки. Тобі потрібна інша дружина, а не ця, яка зовсім не поважає твоїх батьків, – говорили батьки синові
«Та я тебе в дитячий будинок здам невдячна!» Навіщо такі, як вона заводять дітей?
Такі пісні картопляні котлетки, навчила готувати мене свекруха. І ви знаєте, мені так сподобався цей смак, що готую не лише в піст, а коли заманеться. Швидко, легко і смачно! 
– А тепер, дочко, поверни все, що я на тебе витратила, – сказала Насті мама
Такі швидкі медові прянички все дитинство готувала нам, своїм онукам, бабуся. Коли зараз печу їх сама і ці пахощі наповнюють оселю, поринаю в дитинство… Як добре, що рецепт зберігся в родині, і я радую цією чудовою випічкою тепер вже своїх діток!
Суспільство
30-секундна звичка, яка здатна вплинути на ваше життя

Сьогодні хочеться поділитися з вами однією корисною порадою. Порадою, про яку не написані книги. Насправді вона настільки проста, що навряд чи хто-небудь зміг би написати книгу про це.

Цю пораду дала людина, яка народилась в 19 столітті, своєму онукові, якому зараз 50 років. Він – найвідоміша людина в своїй галузі, його шанують і в середовищі політиків, і в світі фінансів.

Якщо на світі існує головний прийом успіху, то це саме він.

“Мій знайомий навчався в старших класах, коли дід йому сказав таке: “ВІДРАЗУ після кожної лекції, зустрічі, будь-якого важливого заходу, виділи 30 СЕКУНД, не більше і не менше, щоб записати головні думки. Навіть якщо ти цим і обмежишся, то в житті ти досягнеш успіху”. Хлопчик послухався такої поради, і користується нею ще й досі. Пізніше він ознайомив з цим принципом обох своїх синів, які також стали успішними”.

Якщо дотримуватись цієї поради, ось що вийде:

1. Це не просто ведення заміток. Не треба думати, що якщо ви ведете докладний конспект зустрічі, то користуватися цим прийомом не обов’язково. Складання швидкого 30-секундного резюме – не те ж саме, що й конспектування сказаного на зустрічі. Підводячи короткі підсумки, ви вчитеся осмислювати, розставляти пріоритети та приймати рішення.

2. Це не просто. Постійно вирішувати, що важливо, а що ні; це втомлює. Вражаюче, наскільки простіше сказати собі, що я, мовляв, і так все зрозумів, і відмовитися від цієї 30-секундної справи – стометрівки для вашого мозку.

3. Під гнітом деталей. Інформація, яка на нас звалюється, часто дуже докладна, містить безліч деталей. Через це легко забути про найголовніші речі. Так, мистецтво відкидати зайве, стало дуже цінним в сучасному світі.

4. Дійте негайно! У той же час, якісь деталі можуть бути важливі. А тому потрібно приступати до огляду при першій же можливості. Щоб не забути щось важливе, що може вислизнути з вашої пам’яті з часом: інтонація лектора, шалена думка і т.д.

5. Ви навчитеся краще слухати і задавати кращі питання. Сама структура вашої уваги зміниться. Знаючи, що вам треба написати звіт про почуте, ви станете менше відволікатися. Наприклад, якщо б ви почали слухати якусь мелодію посеред какофонії інших звуків, вам довелося б постаратися і серйозно сфокусуватися, щоб почути її.

6. Ви станете частіше допомагати оточуючим. Підведення підсумків допоможе вам краще зрозуміти, чого хочуть інші люди і що для них важливо. Це, в свою чергу, допоможе вам ефективніше вирішувати їхні проблеми. Я часто беру інтерв’ю у впливових людей, і мене вразило, як вони використовують схожу модель підведення підсумків після кожної зустрічі.

7. Чим далі – тим легше. Так, з часом це увійде в звичку і стане легше. Крім того, буде цікавіше та корисніше. Тому головне – почати!

Читайте також: ДЖОЛІ ВПЕРШЕ З’ЯВИЛАСЯ НА ПУБЛІЦІ ПІСЛЯ РОЗРИВУ З ПІТТОМ

Джерело.

Related Post