fbpx
Лайфхаки
4 найважливіші речі в житті, якими ми часто нехтуємо

Найважливіше в житті – це зовсім не нова машина або будинок. Ці чотири речі не можна купити, взяти в кредит або замовити онлайн.

1. Прагнення

Те, до чого ми прагнемо, визначає всі наші дії і впливає на роботу, захоплення, відносини з людьми і весь наш підхід до життя.

Це прагнення пронизує все, що ми робимо. Воно наповнює наше життя змістом і допомагає рухатися далі, коли ми стикаємося з труднощами.

Якщо ви заплуталися і не можете зрозуміти, чого взагалі хочете від життя, запитайте себе:

  • Чого я хочу досягти?
  • Що мене надихає?
  • Що змушує мене вставати вранці?
  • Чого б мені хотілося бачити в своєму житті більше?
  • Чого б мені хотілося бачити в своєму житті менше?

Відповіді на ці питання допоможуть зрозуміти, що для вас важливіше всього. Нехай вони стануть дороговказом на вашому шляху. Час від часу знову відповідайте на них, щоб перевірити, чи не змінилося щось.

2. Час

У всіх є справи і обов’язки. А ось вистачає нам часу чи ні, часто залежить від зробленого нами вибору.

Адже кожного разу, коли ми говоримо чомусь одному “так”, ми фактично відмовляємося від чогось іншого. На жаль, ми говоримо «так» надто часто.

Час – обмежений ресурс. І хоча ми не можемо повернути вже витрачений час, ми можемо більш усвідомлено вибирати, на що його витрачати в майбутньому.

Не намагайтеся зайняти чимось кожну вільну хвилину. Краще присвячуйте час тих занять і людям, які дійсно вам важливі.

Звичайно, це не завжди так просто. Хтось працює на кількох роботах, хтось ростить дітей або доглядає за хворими родичами. У таких ситуаціях знайти вільний час особливо важко.

Навіть якщо нам вдається урвати хвилинку, ми відчуваємо себе винуватими через те, що витрачаємо цей час на себе. Крім того, часто просто не залишається сил, тому у вільний час ми вирішуємо поспати або подивитися телевізор.

У такому випадку потрібно постаратися знаходити хоча б трохи часу для себе і своїх хобі . Нехай це будуть всього півгодини або навіть п’ять хвилин в день.

Ще можна спробувати якось змінити ситуацію, що склалася. Наприклад, пошукати можливість працювати ближче до дому, переглянути свій підхід до фінансів, звернутися за допомогою до близьких або фахівцям.

3. Здоров’я

Ми часто не замислюємося про своє здоров’я до тих пір, поки не з’являться якісь проблеми. Ми нехтуємо тренуваннями, а потім дивуємося, чому нам так важко підніматися по сходах.

Їмо все підряд, а потім дивуємося, звідки взявся зайву вагу. Чи не дбаємо про своє психічне здоров’я, а потім не можемо зрозуміти, чому весь час відчуваємо стрес.

Запам’ятайте наступне:

  • Ми не створені для того, щоб весь день сидіти за комп’ютером, тому намагайтеся більше рухатися. Поєднуйте будь-які види активності – ходьбу, заняття в спортзалі, йогу.
  • Здорове харчування може бути простим і приємним. Їжте більше овочів і фруктів, а м’ясо сприймайте як гарнір. Не змушуйте себе повністю відмовлятися від якогось продукту. Їжа повинна приносити задоволення, а не бути покаранням.
  • Будьте добрішими до себе і обов’язково розслабляйтеся. Рух, правильне харчування і відпочинок допоможуть відчувати себе краще і рідше відчувати стрес.

4. Відносини

Ми одержимі постійною зайнятістю, тому у багатьох не залишається часу на відносини. Можливо, пора трохи пригальмувати і переосмислити свій підхід до життя.

Адже саме друзі, родина і близькі люди роблять наше життя насиченим і повноцінним. Не забувайте про це. Постарайтеся знаходити час на зміцнення відносин з близькими і приділяти їм більше уваги.

Читайте також: ЩО БУДЕ, ЯКЩО ПОРУЧ З ЛІЖКОМ ПОКЛАСТИ ЛИМОН: КОРИСНИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ

Джерело.

facebook