fbpx
Суспільство
У Львівському військовому шпиталі вперше відгуляли весілля

Сергій – мобілізований, Катерина – волонтерка, а познайомила їх війна. Дівчина не залишила свого Сергія після того, як він опинився у візку. У травні цього року чоловік підірвався на розтяжці, і відтоді його майже удвічі молодша кохана не відходить від лікарняного ліжка свого героя.

Своє «так» молодята говорять не у РАГСі, а у дворі шпиталю. Сергій та Катерина знайомі рік. Як зустрілися – згадувати не люблять. Мовляв, нічого романтичного, бо було це на війні під кулями.

«Ми познайомилися там, де стояв наш батальйон, місце дислокації було село Тошківка (Луганська область, – ред.). Я дуже люблю свою дружину. Це кохання з першого погляду. Рішення одружитися ми прийняли давно, а ситуація, яка склалася, його пришвидшила», – розповів наречений Сергій Ющенко.

Покохали одне одного, кажуть, за вірність. У травні цього року військовий підірвався на розтяжці. Його дружина, згадує, відчувала, що сталася біда, і коли Сергій перестав виходити на зв’язок, кинулася його розшукувати.

«Я дізналася про його поранення через декілька годин. Дзвонила, шукала його. Спочатку був шпиталь у Харкові, останні місці ми у Львові», – розповіла наречена Катерина Ющенко.

Саме у Львівському шпиталі, волонтери, бачачи, як люблять одне одного ці двоє, вирішили організувати їм весілля.

«Я ходжу у шпиталь вже місяців, напевно, дев’ять. У нас уже є одна пара, яку ми одружили. І коли я розказала про це Каті та Сергію, вони погодилися відгуляти весілля саме тут, у шпиталі», – зазначила волонтер Оксана Льода.

Вітати молодят прийшли здебільшого волонтери. Катині близькі залишилися на Луганщині, звідки вона родом, а Сергій – із Сумщини, то з його боку приїхала сестра і донька.

«Я бажаю молодятам кохання і, звичайно, щоби брат піднявся на ноги і повернувся додому вже здоровим», – побажала сестра Сергія Олена Ющенко.

Читайте також: Жахлива трагедія у Харкові. Ветеран АТО жорстоко зарізав цілу сім’ю (відео)

Хоча в Сергія складна травма хребта і поки що він прикутий до візка, лікарі дають оптимістичні прогнози, бо спинний мозок, на щастя, не зачепило. А кохання, додають вони, іноді зцілює швидше, аніж медицина.

«Як кажуть, любов дає крила. Динаміка відновлення є позитивна, якщо він захоче, то буде ходити. Ну і тим паче, зараз є дружина, сім’я, то обов’язково треба відновлюватись на всі сто», – зазначив лікар Сергія Олександр Алєксеєв.

Молодята ж і не сумніваються, що все буде добре, бо в них великі плани на майбутнє. Мріють про власне житло і обов’язково двох діток.

Джерело