fbpx
Шоу-бізнес
41-річний Сергій Жуков сильно схуд всього за три місяці і розкрив свій головний секрет

Співак і засновник групи “Руки вверх!” Сергій Жуков здивував своїх шанувальників, показавши результат свого стрімкого схуднення.

Про це він писав у Instagram, куди також прикріпив знімок “до” і “після” схуднення.

“Пост мотивації! Так я виглядав ще в березні! Я щасливий, що Любов, Віра і Сила волі допомогли мені зрозуміти, що займатися треба не схудненням, а здоров’ям!

Як тільки ти починаєш це усвідомлювати, розуміти і приймати, з’являється і Сенс, і Бажання, і Успіх! ” – написав музикант.

Разом з тим він подякував своїй дружині і друзям за підтримку і розуміння.

“Це ще не кінець, а тільки початок. Цілі визначено, робота триває! Не зупинятися на досягнутому і йти вперед – моя програма на найближчі роки!

Мені потрібна і ваша підтримка друзі! Давайте підтримувати один одного і дбатимемо про своє здоров’я разом.

Адже нічого немає краще, ніж здорові тато і мама, які стільки добра і щастя можуть принести в свої сім’ї!” – підсумував Сергій.

Читайте також: АЛЬБІНА ДЖАНАБАЄВА В ЕЛЕГАНТНОМУ ПЛАТТІ ВИЙШЛА В СВІТ З ВАЛЕРІЄМ МЕЛАДЗЕ (ФОТО)

Підписники Жукова оцінили по достоїнству таке перевтілення і засипали його компліментами: “Ви великий молодець, так тримати! Хочу теж взятися за себе”, “Сергію, ви молодець! Так тримати! Відмінно виглядаєте!”

“Кожна людина, що має зайву вагу повинна дійти до усвідомлення, що вона повна. Сергій, вам величезне спасибі за початок шляху до стрункості. Ви тепер і мій мотиватор для схуднення!”, “Нарешті наш Сергій повертається, відразу помолодшав”.

Джерело.

facebook