fbpx
Суспільство
5 питань, які треба поставити чоловіку перед одруженням

Щоб сімейне життя радувало, необхідно з’ясувати більшість глобальних питань ще до весілля. Це стосується: побуту, виховання дітей, кар’єри жінки, сімейного бюджету, спілкування з друзями та батьками.

“Часто, сподіваючись, що все складеться добре і, не знаючи точної позиції партнера, виходить ситуація, коли один партнер категорично не згоден з діями іншого боку. А це – багато сліз і розчарувань”, – впевнена психолог Наталя Буденко, пише “Единственная”.

Щоб цього не було, деякі питання краще з’ясувати до одруження.

Що робить тебе щасливим?

Часто, люди думають, що прояв любові для всіх – однаковий. Наприклад, ти впевнена, що дбаєш про свого чоловіка тим, що готуєш йому вечерю.

А насправді, для нього важливіше, полежати з тобою на дивані, і подивитися фільм. А вечерю можна купити в супермаркеті.

Хто буде займатися господарством?

Побут – важлива частина сімейного життя. Важливо розуміти, що побутом повинні займатися всі. І визначити, кому що більше подобається робити краще одразу.

Ти хочеш дітей?

Питання дітей часто стає розбіжністю в парах. Хотіти дітей чи ні – це справа кожного. Головне, щоб в цьому питанні бажання подружжя збігалися.

Читайте також: СТАЛО ВІДОМО, СКІЛЬКИ БУДУТЬ ОТРИМУВАТИ ЛІКАРІ

Що ти не сприймаєш в партнері?

Частою причиною сварок і розлучень є якась звичка партнера, яку інший не може прийняти. Це може бути спілкування в колишніми, звичка випивати на роботі з колегами, часті відрядження або постійне використання гаджетів.

Щоб уникнути гучних з’ясувань в шлюбі, визнач, які моменти можуть дратувати твого партнера. І, звичайно ж, не зловживай ними.

Як будемо oргaнiзoвyвaти сімейний бюджет?

Для когось нормальним є загальний бюджет, хтось вважає, що гроші чоловіка – загальні, а гроші жінки – тільки її, хтось взагалі не хоче працювати.

Психологи стверджують, що фінансові питання зруйнували тисячі пар і, щоб не потрапити в їх число, необхідно з’ясувати, як твій партнер дивиться на питання бюджету.

Джерело.

facebook